Promotic – Funkcionální programování – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Promotic – Funkcionální programování – Fórum – Programujte.comPromotic – Funkcionální programování – Fórum – Programujte.com

 

tomasAB0
Duch
17. 4. 2024   #1
-
0
-

Dobry den je tu niekto kto robi v promoticu? potreboval by som radu ohladom webservera. dakujem

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.237.234.–
JerryM0
Věrný člen
19. 4. 2024   #2
-
0
-

co je to promotic ??? to slyšim poprvé   

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83bc:e52a:355a:306f:6055:966e...–
remmidemmi0
Věrný člen
20. 4. 2024   #3
-
0
-

promotic znamená "propagační"  čili reklamy

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.44.–
Ovrscout
~ Anonymní uživatel
113 příspěvků
22. 4. 2024   #4
-
0
-

hmpf, To jsou mi vtipy.

Promotic je scada, a dají se v tom udělat celkem pěkné věci co jsem viděl.
Navíc, kromě lokálního běhu umí zpřístupnit ovládací rozhraní i skrze web. Ale občas se ta webová verze nechová tak úplně stejně jako když to běží v okně. Což asi bude skryto za původním dotazem.

Na domácí chroupání to ale moc není. Free verze je dost osekaná (jen 30 proměných) a v ostatních edicích se za všechno platí (počty proměnných, komunikační drivery - i základní nejsou v ceně,...) . Mají tam ale několik zajímavých driverů co si hned tak snadno nenapíšete.
Ale když tak na to koukám, mám pocit že dřív to byla jejich cenová politika přívětivější.

Sám jsem v tom moc nedělal takže tazateli moc neporadím.
Ale pokud by to někoho zajímalo tak víc info tak na www.promotic.eu

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.165.79.–
remmidemmi0
Věrný člen
22. 4. 2024   #5
-
0
-

  to nebyl vtip, Slovo promotion, mimochodem stejné ve francouzštině, má skutečně význam propagace, reklamní akce. Užívá se obvykle pro první, úvodní reklamní nebo předváděcí akci nového výrobku při uvedení na trh.

Ale OK, díky za ten odkaz. Ten software je zajímavý. Cenově to není tak hrozný. Ve srovnání s tím je třeba NI LabView daleko větší tragédie (cca 5000 britských liber + VAT za 1-roční licenci   ). Zkusím ten software prozkoumat. Napadá mne docela dost možností využití pro laboratoře. Uvidíme.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.44.–
remmidemmi0
Věrný člen
22. 4. 2024   #6
-
0
-

Jednak jsem na stránkách promoticu nenašel žádnou dokumentace, ačkoliv se tam píše cosi o 5000 stránkách. Není tam ke stažení žádný manuál. Je tam jen sporadický seznam názvů funkcí. 

Stahnul jsem si verzi 9 promoticu, úspěšně nainstaloval na wokna 7.Zjistil jsem, že v software není žádná dokumentace, nejsou tam žádné příklady, prostě nic. Je to klasický výtvor českých softwarářů. Používat to umí asi jen autor.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.44.–
tomasAB0
Duch
22. 4. 2024   #7
-
0
-

#2 JerryM
je to scada software.. promotic.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 45.81.40.–
tomasAB0
Duch
22. 4. 2024   #8
-
0
-

#6 remmidemmi
ono je to v pohode.. pouzivame to dlho.. len teraz si zakaznik zmyslel ze by to chcel mat cez webserver a to verzia 7 moc dobre neviem s novym win 10-11.. verzia 7 a 8 je este vbscript a verzia 9 je uz java.. takze sa mi nechce prerabat cely projekt do javy.. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 45.81.40.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý